کد خبر: 952666 A

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از راه اندازی کانال محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی با ۸۲۴ زیر کانال درسی در شبکه شاد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید جواد حسینی با اعلام این خبر افزود: از ویژگی‌های این کانال و زیر مجموعه‌های آن پوشش کامل دروس ۵ دوره تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه اول پیش حرفه‌ای و متوسطه دوم حرفه‌ای است.

وی افزود: به زودی محتواهای آموزشی استاندارد که با مشارکت استان‌ها تهیه شده است ویژه دانش آموزان کم توان ذهنی، آسیب شنوایی، آسیب بینایی، مشکلات جسمی حرکتی و طیف اتیسم و محتواهای ویژه مراکز مشکلات یادگیری، محتواهای پرورشی، توان بخشی، مشاوره و بهداشت در این کانال‌ها جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

حسینی تعداد زیر کانال‌های محتوای آموزشی ویزه دانش آموزان استثنایی را ۸۲۴ کانال ذکر کرد و افزود: ۱۱۶ کانال درسی برای پیش دبستانی، ۲۷۶ کانال برای دانش آموزان ابتدایی، ۱۲۷ کانال برای اول متوسطه، ۹۹ کانل برای متوسطه اول پیش حرف‌ ای، ۱۸۰ کانال برای متوسطه دوم حرفه‌ای و۲۶ کانال برای مشکلات ویژه یادگیری و محتواهای پرورشی، توان بخشی، مشاوره و بهداشت  ایجاد شده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برای استفاده از این کانال‌ها در صفحه اصلی شاد باید به بخش"محتوا و مواد آموزشی" و سپس بخش "مدارس استثنایی" مراجعه کرد.

 

کانال شاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر