کد خبر: 951994 A

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی به همت کارکنان نیروی انتظامی آماده شده تا بین نیازمندان توزیع شود، گفت: پلیس در همه صحنه ها و حوادث در کنار مردم است.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" در حاشیه برگزاری دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه نذر حسینی ناجا که با حضور حجت الاسلام والمسلمین  سید "علیرضا ادیانی"، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی، سردار "حسین رحیمی"؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان، معاونان و روسای سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکریم که نیروی انتظامی توانست در این همدلی مومنانه شریک شود؛ از همه همکاران عزیزم که با اهداء کمک های آنها در این دو مرحله بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی به همت کارکنان نیروی انتظامی آماده شده تا بین نیازمندان توزیع شود،تشکر و قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه رزمایش همدلی مومنانه "نذر حسینی" ناجا به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود، خاطرنشان کرد: با همیاری کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیش  از ۴ هزار بسته تهیه شده و در بین اقشار آسیب پذیر توزیع می شود.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در همه صحنه ها و حوادث در کنار مردم است، افزود: پس از این مرحله ان شاء الله مراحل ۳و۴ و ... این طرح، به منظور حمایت و همدلی مومنانه از افرادی که با توجه به شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات معیشتی شده اند، ادامه خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،  فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه نظم و امنیت بسیار خوبی در سراسر کشور حاکم است، افزود: این موضوع به دلیل هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری " مدظله العالی"،  هوشیاری مردم عزیز، مجاهدت ها و جان نفشانی های همکارانم در سراسر کشور است.

فرمانده نیروی انتطامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر