کد خبر: 951816 A

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به برگزاری بازار غیر مجاز خرید و فروش حیوانات در حاشیه بزرگراه آزادگان خواستار برخورد دستگاه‌های قضایی و نهادهای حاکمیتی با برگزارکنندگان این بازار غیرقانونی شد‌.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان در این باره اظهار کرد: بازار غیرمجاز خرید و فروش حیوانات به صورت هفتگی در محدوده اسلامشهر در حال برگزاری است و متاسفانه با وجود درخواست های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل هیچ اقدامی برای تعطیلی این بازار از سوی مسئولان ذیربط انجام نشده است‌.

وی با اشاره به موقعیت مکانی برگزاری جمعه‌بازار خرید و فروش حیوانات گفت: علاوه بر فضای غیر بهداشتی حاکم بر این بازار، به دلیل نزدیکی به بزرگراه آزادگان ، احتمال بروز حوادث ترافیکی برای شهروندان وجود دارد. همچنین مجاورت این بازار با بازار پرندگان غرب، میتواند مسائلی را برای مجموعه خرید و فروش پرندگان ایجاد کند. 

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از ادامه فعالیت جمعه‌بازار غیرقانونی خرید و فروش حیوانات ابراز نگرانی کرد و افزود: امیدواریم هر چه زودتر شاهد اقدامات انتظامی و نهادهای قضایی باشیم تا از آثار و تبعات منفی این مساله جلوگیری شود.

بزرگراه آزادگان بازار غیرمجاز حیوانات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر