کد خبر: 951694 A

فرمانده مرزبانی ناجا:

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه تامین امنیت برای مرزبانان کشور افتخار است، گفت: شهدا بهترین الگو برای جامعه اسلامی به شمار می‌روند و مرزبانان ادامه دهنده راه شهدا در مرزهای کشور هستند.

به گزارش ایلنا، سردار "احمدعلی گودرزی" در دیدار با خانواده استوار دوم شهید "متین ساعدی" و استوار دوم "علی خلیلی" ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مظلوم مرزبانی گفت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، قصد دارند امنیت ملت ایران را مخدوش کنند، اما این جوانان غیور کشورمان هستند که با ایثار و از خودگذشتگی در سراسر مرزهای ایران اسلامی در مقابل آنها ایستاده اند.

وی با بیان اینکه شهدا واسطه فیض الهی هستند، افزود: شهدا و خانواده شهدا یقین داشته باشند که مرزداران با هر تهدیدی در مرزها مقابله کرده و از آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و پاسداری می کنند.

سردار گودرزی با اشاره به رشادت دو شهید بزرگوار در عملیات های مرزی، تصریح کرد: بدون شک رشادت های رزمندگان و شهدا موجب پیروزی کشورمان در جنگ تحمیلی و حفظ نظام مقدس مان شد، لذا مدیون خانواده شهدا هستیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه تامین امنیت برای مرزبانان کشور افتخار است، گفت: شهدا بهترین الگو برای جامعه اسلامی به شمار می روند و مرزبانان نیز ادامه دهنده راه شهدا در مرزهای کشورمان هستند.

وی با تاکید بر اینکه راه شهدا مسیری پر از سعادت و خیر و برکت است، خاطر نشان کرد: مرزبانان نیروی انتظامی همانند دوران دفاع مقدس با اخلاص، ایمان، تعهد و با اقتدار در برابر دشمنان ایستاده اند و اجازه تجاوز به مرزهای کشور را به بیگانگان نخواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است؛ استوار دوم شهید "متین ساعدی" در ۹ مرداد ماه سال ۹۹ و استوار دوم "علی خلیلی" ۲۶ خرداد ماه سال جاری حین کنترل نواری مرزی شمال غرب و غرب کشور در منطقه مرزی سردشت و بانه به شهادت رسیدند.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر