کد خبر: 950884 A

۳۸۵۰ داوطلب کنکورهای سراسری سال ۹۹ در شرایط متفاوت در حوزه‌های امتحانی دانشگاه پیام نور استان تهران شرکت کردند.

به گزارش ایلنا، بخشی خانیکی اظهار داشت: تا روز گذشته که سومین دور از آزمون‌های سراسری سال ۹۹ برگزار شد؛ دانشگاه پیام نور استان تهران میزبان ۳۸۵۰ داوطلب بوده است.

وی با اشاره به گمانه زنی‌های فراوانی که حول برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۹۹ بین وزارت بهداشت و سازمان سنجش صورت گرفت گفت: در نهایت تصمیم گرفته شد این آزمون‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی- فیزیکی برگزار شود. ما نیز در دانشگاه پیام نور استان تهران با هدف صیانت از سلامت داوطلبان و همچنین کارکنان حاضر در حوزه‌های امتحانی، کلیه تمهیدات لازم جهت رعایت حداکثری نکات بهداشتی اعلامی را از روزهای قبل از آزمون و همچنین حین برگزاری آن در نظر گرفتیم.

رییس دانشگاه پیام نور استان تهران افزود: طی سه روز برگزاری آزمون‌های ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) و کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای ۹، ۱۶و ۱۷ مردادماه، ۳۸۵۰ داوطلب در شرایط متفاوت با سال‌های قبل و در فضای امن و سلامت در حوزه‌های امتحانی دانشگاه پیام نور استان تهران شرکت نمودند.

بخشی خانیکی در ادامه ضمن اشاره به آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور از ۵ مرداد اعلام کرد: دانشگاه پیام نور استان تهران در ۲۶۴ کد رشته تحصیلی در گروه‌های آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، زبان‌های خارجه و هنر از طریق پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

وی در انتها خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری الکترونیکی کلیه کلاس‌ها و آزمون‌های این دانشگاه در نیمسال قبل، داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری فعالیت‌های آموزشی نیم‌سال مهر در شرایطی امن آسوده خاطر باشند. متقاضیان تا ۲ شهریورماه فرصت دارند جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

استان تهران دانشجو دانشگاه پیام نور سلامت وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر