کد خبر: 949661 A

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در نشست مدیران بخش حفاظت و فرماندهی یگان حفاظت منابع‌طبیعی موضوع ساماندهی نیروهای حفاظتی را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش ایلنا، در نشست مدیران بخش حفاظت و فرماندهی یگان حفاظت منابع‌طبیعی که صبح امروز (۱۴ مردادماه) با حضور مسعود منصور برگزار شد، مقرر شد نیروهای حفاظتی که در قالب شرکت مشغول حفاظت از جنگل‌ها و مراتع هستند تحت قرارداد حفاظتی با بسیج، موسسات حفاظتی و مراقبتی و یا تعاونی‌های مرتبط با منابع‌طبیعی انجام وظیفه کنند.

برخورداری از لباس متحدالشکل، مجهز بودن به امکانات حفاظتی، گشت و مراقبت با خودروی آرم‌دار و به همراه داشتن برگه مأموریت از جمله مشخصه هایی است که یک نیروی حفاظتی باید در انجام مأموریت به همراه داشته باشد.

در این نشست تصمیم گرفته شد با تأمین منابع مشخص از سوی سازمان جنگل‌ها حقوق نیروهای حفاظتی به موقع  پرداخت شود و به هیچ وجه حقوق این نیروها به تعویق نیفتد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، کلیه نیروهای حفاظتی در منابع‌طبیعی کشور تحت امر فرماندهی یگان حفاظت به وظایف خود می‌پردازند و هر گونه تغییر و تحول در این بخش با هماهنگی این مرکز صورت خواهد گرفت.

جنگل بانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر