کد خبر: 949618 A

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از دستگیری سارق حرفه ای طلاجات کودکان در "شهرکرد" خبر داد و گفت: ۲۰ میلیارد ریال زیورآلات از وی کشف شد.

به گزارش ایلنا، سردار "غلامعباس غلامزاده" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر سرقت طلاجات و زیورآلات از کودکان دختر در محله‌های شهرکرد، ماموران پلیس آگاهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا با فعال سازی اکیپ‌های گشت زنی محسوس و نامحسوس و پوشش کامل مناطق و اقدامات ویژه علمی و تخصصی و با انجام تحقیقات وسیع صورت گرفته مشخص شد سارق با استفاده از یک دستگاه پژو پارس در محله های خلوت و مکان‌های سرگرمی کودکان دختر به صورت حرفه ای زیورآلات آنان را به سرقت می برد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: تحقیقات ماموران برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه با انجام یک سری اقدامات پیچیده مخفیگاه سارق شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری بیان داشت: سارق در ابتدا منکر هر گونه بزه انتسابی نسبت به خود شد، که در مواجهه با دلایل و مدارک پلیسی چاره ای جز اعتراف نداشت و به سرقت به عنف ۲۰ میلیارد ریال زیورآلات کودکان با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.

به گفته سردار غلامزاده با تلاش شبانه روزی ماموران همدست سارق شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر