کد خبر: 949227 A

فراهانی در نامه‌ای مطرح کرد:

ناظر رئیس شورا در امور محاسبات و پایش عملکرد طی نامه ای به مظاهریان خواستار رسیدگی به امور تعاونی های مسکن کارکنان و کارگران شهرداری تهران شد.

به گزارش ایلنا، مجید فراهانی، ناظر رئیس شورا در امور محاسبات و پایش عملکرد طی نامه‌ای به حامد مظاهریان؛ معاون شهردار تهران پیگیر رسیدگی به امور تعاونی های مسکن کارکنان و کارگران شهرداری تهران شد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

با سلام و احترام

     ضمن آرزوی توفیق روز افزون ، با توجه به مراجعات و مکاتبات متعدد اعضای محترم شرکت های تعاونی مسکن کارکنان شهرداری تهران و طرح مشکلات متعدد در این رابطه سپاسگزارخواهد بود، دستور فرمائید تدابیر لازم برای؛

الف. رسیدگی به امور تعاونی های مسکن و مدیریت تسهیلات قابل ارائه با رعایت قانون و ضوابط شهرسازی برای تامین مسکن کارکنان و کارگران شهرداری تهران

ب.تدوین و ارائه گزارش جامعی از اقدامات انجام گرفته،نقاط ضعف، قوت، چالشها و تهدید فعالیت‌های انجام شده ستاد توسط ستادساماندهی تعاونی‌های مسکن شهرداری تهران در دوره پیشین را معمول و نتیجه به اینجانب منعکس شود.

با توجه به کثرت پرونده‌های اختلافی تعاونی‌های مسکن شهرداری و روند رو به رشد این اختلافات به نظر می‌رسد احیای "ستادساماندهی مسکن شهرداری تهران " زیر مجموعه معاونت منابع انسانی از جمله اقدامات حل این چالش‌ها می‌تواند باشد. پیشاپیش از اقدام جنابعالی در توجه به حل مشکل مسکن کارکنان و کارگران شهرداری کمال تشکر را دارم.

 

مجید فراهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر