کد خبر: 949138 A

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از وقوع حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودرو در حال سوخت‌گیری با گاز ال پی جی و سوختگی ۶۰ درصدی مالک و ۸۰ درصدی همسر وی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ" محمدرضا خدادوست" اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۸ این فرماندهی در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی یک دستگاه خودرو سواری ام وی ام، به منظور بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته توسط ماموران مشخص شد، خودروی مذکور حین سوخت گیری با گاز ال پی جی بوده که دچار سانحه آتش سوزی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه با حضور عوامل آتش نشانی آتش مهار شد، اظهار داشت: مالک خودرو به همراه همسرش در پارکینگ منزلشان در حال سوختگیری بودند که انفجار اتفاق می افتد و مالک خودرو ۶۰ درصد و همسر وی ۸۰ درصد از ناحیه سر، صورت ودست ها دچار سوختگی می شوند.

سرهنگ خدادوست در پایان با اشاره به سوختگی کامل خودرو و بخشی از ساختمان با توصیه شهروندان به رعایت مسائل ایمنی در سوختگیری خودروی خود، گفت: شهروندان می بایست نصب کپسول گاز بر روی خودروی خود را در مراکز معتبر و مجاز انجام داده و در هنگام سوخت گیری نیز تمام جوانب احتیاط و اصول ایمنی را به کار ببندند تا دچار اینگونه حوادث نشوند.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر