کد خبر: 948625 A

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فرهنگ در دانشگاه باید یک رکن باشد و اینکه معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، اشتباه است.

به گزارش ایلنا، فرزاد جهان‌بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی، با بیان اینکه هدف از برگزاری مراسم تکریم و معارفه این است که بدانیم این مدیریت‌ها ماندگار نخواهد بود، گفت: روزی خواهد رسید که در درگاه الهی و پیشگاه مردم نسبت به اختیارات و امکاناتی که به ما داده‌اند، حساب‌کشی خواهیم شد و چرخش مناصب برای امتحان است.

وی افزود: یکی دیگر از نکاتی که در چنین مراسم‌هایی متذکر می‌شود، این است که نسبت به عملکردها و مساعی مدیری که تکریم شده، قدردان هستیم.

جهان‌بین سومین فایده برگزاری این مراسم را دلگرمی برای مدیر جدید دانست و گفت: مدیران ما باید بدانند که زحمات ارزشمند آنها نادیده گرفته نخواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: فرهنگ در دانشگاه باید یک رکن باشد و این که معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، تفکر اشتباهی است، لذا باید به معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک معاون رکنی نگاه کنیم. اعتقاد داریم که نظام آموزشی، پژوهشی و... باید خودش را با نظام فرهنگی هماهنگ کند.

وی با اشاره به شخصیت فرهنگی رضا نصیری مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: وی از یادگاران دفاع مقدس است و حق بسیاری بر گردن ما دارد. آنچه ما به زبان می‌آوریم، آنها به چشم دیدند. کارنامه او در 3 سال گذشته، نیز نشان از نحوه مدیریت وی است. خوشبختانه طی سه سال گذشته فعالیت‌های خوبی در حوزه نیروی انسانی و اقدامات مثبت فرهنگی انجام شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: به دنبال ادامه روند خوب گذشته هستیم، البته امکان دارد نقد‌هایی هم وجود داشته باشد، اما سعی خواهیم کرد از تمامی ظرفیت‌های گذشته استفاده کنیم.

جهان‌بین اظهار داشت: آقای از مدیران فرهنگی و دانشجویی موفق و جهادی دانشگاه آزاد اسلامی است؛ با انتخاب ایشان به دنبال این هستیم تا نشان دهیم زحمات افراد در دانشگاه دیده می‌شود و بکارگیری افراد در مناصب باید به صورت طبیعی باشد. خوشبختانه پس از انتصاب مدیرکل فرهنگی و دانشجویی، موجی از خرسندی نسبت به انتخاب آقای یکانی به وجود آمد و فعالان فرهنگی و دانشجویی از این انتصاب استقبال کردند.

جهان‌بین خاطرنشان کرد: تغییرات مثبت موجب می‌شود روح تازه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دمیده شود که امیدواریم با حضور آقای دکتر یکانی، تحولات فرهنگی با سرعت و قدرت بیشتری ادامه داشته باشد.

جهان دانشگاه آزاد اسلامی فرهنگی و اجتماعی معارفه نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر