کد خبر: 948607 A

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران توضیحاتی درباره اصنافی که در این هفته تعطیل هستند ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ نادر مرادی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران درباره صنوفی که مجددا به مدت یک هفته تعطیل شده‌اند، گفت: همانطور که می‌دانید ستاد ملی تصمیم گرفته‌است تعدادی از صنوف تجمعی مانند قهوه‌خانه‌ها، چای‌خانه‌ها، کافی شاپ‌ها و تالارها از امروز نیز دوباره به مدت یک هفته تعطیل باشند. این صنوف در هفته گذشته نیز تعطیل بودند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این تعطیلی شامل سینماها و کتابخانه‌ها نیز می‌شود، تصریح کرد: همانطور که ستاد ملی کرونا تصمیم گرفته است تمام مکان‌های تجمعی شامل سینماها، سالن‌های تئاتر و همایش‌ها سمینارها و مکان‌های تجمعی تعطیل هستند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران درباره برخورد با اصناف متخلف گفت: توسط ستاد ملی کرونا و معاونت نظارت بر اماکن عمومی به این اصناف طی نامه‌ای اعلام شده است که به تمام مبادی خود اعلام کنند تا چنانچه دستور ستاد عمل نکنند با آنها برخورد شود.

سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: اصناف تا این لحظه همکاری لازم را داشتند همچنین نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ما نیز تعامل داشتند، اما اگر زمانی مواردی باشد با همکاری بازرسان وزارت بهداشت و اتحادیه‌ها، اتاق اصناف مواردی رعایت نشود با آنها برخورد می‌شود. البته 99 درصد اصناف رعایت کره‌اند.

سرهنگ نادر مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر