کد خبر: 948096 A

داوطلبان چهل و هفتمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی می توانند از فردا ۱۲ مرداد کارت آزمون خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند. تمامی داوطلبان ملزم به تکمیل فرم خود اظهاری کرونا هستند.

به گزارش ایلنا، براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبان شرکت در چهل و هفتمین دوره آموزش پذیرش دستیار تخصصی برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون باید از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۲ تا ساعت ۸ روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی https://sanjeshp.ir/ مراجعه کنند.

براین اساس داوطلبان برای دریافت کارت آزمون، باید فرم خود اظهاری را تکمیل کنند تا نمایش کارت آنها برای آنها فعال شود. تاکید می‌شود به منظور حفظ سلامتی تمامی داوطلبان این فرم با دقت تکمیل شود.

براساس برنامه مرکز سنجش آموزش پزشکی  داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا در مکانی جداگانه آزمون پذیرش دستیاری تحصصی خود را برگزار می‌کنند.

همچنین داوطلبانی که به هر دلیلی غیر مجاز باشند نیز می‌توانند از طریق تکمیل مدارک، نقایص پرونده داوطلبی خود را کامل کنند تا بتوانند بعد از بررسی توسط کارشناسان کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. در واقع تمامی داوطلبان باید در بازه زمانی فوق نسبت به برطرف نمودن نقص مدرک اقدام کنند.

آموزش پزشکی ویروس کارت آزمون داوطلبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر