کد خبر: 947905 A

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از تحویل جسد قاضی منصوری به خانواده‌اش خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس مسجدی آرانی درباره آخرین روند بررسی جسد قاضی منصوری و تعیین علت فوت وی گفت: هنوز نتیجه این پرونده به مراجع قضائی اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه حدود 10 روز پیش جسد وی به پزشک قانونی منتقل و بررسی‌های اولیه (معاینه جسد) انجام شد، ادامه داد: اما به دلیل اینکه در حوزه سم‌شناسی و پاتولوژی فرآیندهای آزمایشگاهی و آماده‌سازی لام‌های تشخیصی فرآیندی طولانی است، امیدواریم بتوانیم در یکی دو هفته آینده پاسخ را به مرجع قضائی اعلام کنیم.

رییس سازمان پزشکی قانونی خاطرنشان کرد:  هنوز علت مرگ وی نیز مشخص نشده است، پیکر متوفی با دستور مقام قضایی به خانواده‌اش تحویل داده شد.

وی ادامه داد: پرونده در دادسرای امور جنایی تهران در حال رسیدگی است.

مسجدی در ادامه از کاهش آمار نزاع خبر داد و گفت: در طی سه ماهه اول امسال کاهش ۶.۶ درصدی را شاهد بوده‌ایم و توصیه ما این است که هموطنان عزیز خویشتنداری را ادامه دهند.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور اظهار کرد: همچنین در حوزه غرق شدگی متاسفانه آمار نسبت به مدت مشابه در خرداد ماه رو به افزایش است. در حوزه تصادفات نیز آمار کاهش ۱۶.۲ درصدی فوتی‌های ناشی از تصادفات را داشته‌ایم که در خرداد ماه نسبت به فروردین و اردیبهشت افزایش داشته و از مردم می‌خواهیم با توجه به شرایط کرونایی توصیه ها را جدی بگیرند.

وی در ادامه به پرونده‌های کمیسیون های پزشکی اشاره کرد و از مردم خواست برای دریافت خدمات پزشکی به پزشک متخصص مراجعه کنند.

رییس سازمان پزشکی قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر