کد خبر: 947533 A

با امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه میان کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و استانداری فارس، تا پایان سال ۲ هزار جهیزیه به زوج‌های تحت حمایت امداد در استان ارائه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری به منظور تامین جهیزیه برای خانواده‌های تحت حمایت امداد با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس به امضا رسید.

رئیس کمیته امداد در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، گفت: براساس این تفاهم سه‌جانبه تا پایان امسال ۲ هزار سری جهیزیه برای زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد در استان فارس تهیه خواهد شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی این جهیزیه‌ها ۱۵ میلیون تومان پیش‌بینی شده که از محل اعتبارات کمیته امداد، خیران و کمک‌های بلاعوض سازمان برنامه و بودجه تامین خواهد شد.

بختیاری تاکید کرد: نیمی از این مبلغ به صورت بلاعوض از سوی‌ سازمان برنامه و بودجه پرداخت خواهد شد و مابقی با استفاده از ظرفیت کمک‌های مردم نیکوکار و منابع امداد هزینه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: در صورت نیاز، صندوق امداد ولایت نیز برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت به مبلغ پنج تا ۱۰ میلیون تومان آمادگی دارد.

 

رییس کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر