کد خبر: 946751 A

سخنگوی آتش‌نشانی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از برخورد ۱۴ خودرو به دلیل ریخته شدن ضایعات مرغ در بزرگراه امام علی(ع) خبر داد.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۰:۲۷ بامداد امروز حادثه برخورد چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع)، نرسیده به مسیر خروجی میدان معلم به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه شماره ۱۴ به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود ۱۴ دستگاه انواع خودروی سواری، پراید، پژو، وانت‌بار، پژو ۲۰۶، تیبا و انواع خودروهای سواری باهم برخورد کرده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه برخی از برخوردها‌ شدید و منجر به خسارات زیادی به خودروها شده بود، تصریح کرد: سه نفر شامل یک آقا و دو خانم در این حادثه دچار مصدومیت شده‌اند.

به گفته ملکی این افراد پیش از رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شده بودند.آنها توسط عوامل اورژانس معاینه و به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: محل ایمن‌سازی و با حضور عوامل راهور و شهرداری معابر بازگشایی شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه این عملیات در ساعت ۱:۳۰ بامداد به پایان رسید. پس از بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد ریخته‌شدن مقداری ضایعات مرغ در سطح معبر باعث لغزنده شدن معبر و برخورد خودروها شده بود.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر