کد خبر: 946685 A

مدیرکل دفتر سلامت و مشاوره ساز مان امور دانشجویان گفت: در کنار اقدامات بهداشتی و مشاوره‌ای که تاکنون در خصوص مدیریت بحران کرونا انجام شده است؛ بزودی بسته‌های افزایش تاب آوری و نشاط به دانشگاه‌ها ارسال می‌شود.

به گزارش  ایلنا، منصوره السادات صادقی در شصت و ششمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها گفت: در نظرسنجی که از همیاران سلامت روان و بهداشت انجام شد مشخص شد دانشجویان بیشتر نگران سلامت خانواده خود هستند، لذا ارایه مشاوره به دانشجویان در این زمینه، و محتواهای آموزشی افزایش تاب آوری و مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی در مقابل کرونا تدوین و به دانشگاه‌ها ارسال می‌شود تا در این زمینه آموزش‌های لازم ارایه شود.

وی از اهتمام معاونان  دانشجویی دانشگاه‌ها برای ارایه مشاوره‌ها و کارگاه‌های افزایش سلامت روانی اجتماعی آنلاین به دانشجویان تشکر، و خواستار استمرار حمایت‌ها از مراکز مشاوره و بهداشت شد.

 صادقی با اشاره به استقبال گسترده از کمپین دانشجویی در خانه بمانیم از برگزاری پویش خدا قوت به دانشجو در ایام امتحانات و من ماسک می زنم توسط مراکز مشاوره و بهداشت دانشگاه ها خبر داد.

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت ساز مان امور دانشجویان گفت: از پانزده شهریور ماه غربالگری سلامت دانشجویان  به صورت مجازی انجام می شود و مشارکت و حمایت معاونین دانشجویی و آموزشی در این طرح بزرگ ضروری است.

خانواده سلامت فردی و اجتماعی مدیریت بحران مراکز مشاوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر