کد خبر: 946493 A

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران از پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی با رویکرد ساماندهی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در غرب تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی محمدی" در تشریح جزئیات این خبر، گفت: به منظور ساماندهی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، روز گذشته ۶ مرداد ماه طرح کنترل و نظارت بر صنوف در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در اجرای این طرح از ۳۱۰ واحد صنفی در محدوده فلکه دوم صادقیه،جنت آباد و.. بازدید که به ۹۵ واحد صنفی تذکر و ۸ واحد صنفی به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

وی اظهار داشت: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده  و تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی  در اختیار  مرجع قضائی قرار گرفتند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران در پایان از استمرار اقدامات کنترلی و طرح های نظارتی پلیس برای حفظ سلامت مردم خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر