کد خبر: 946317 A

معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی درباره وام ودیعه مسکن که از طریق سازمان بهزیستی پرداخت می‌شود، گفت: پرداخت وام 30 میلیارد تومان بلاعوض در دو مرحله و از اول دهه ولایت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ذوالفقار یزدان مهر، معاون مشارکت های مردمی، موسسات غیردولتی، توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور درباره دریافت کمک‌ها و نذورات نقدی و غیرنقدی به مناسبت عید قربان گفت: ما مثل سال گذشته در خدمت شهروندان و افراد مومن و خداجو هستیم تا نذورات آنها را جمع آوری و به صورت مستقیم و متناسب با نیت آنها به دست جامعه هدف برسانیم.

وی ادامه داد: راه‌های ارتباطی که تنظیم شده است تا کمک‌های نقدی را با سامانه بانکی انجام دهیم، یکی از این راه‌ها سامانه بهزیستی به آدرس www.behzisti.ir، همچنین #۵*۵*۷۴۱*، #۹*۷*۷۳۳* و همچنین اپلیکیشن سکه، آپ، جیرینگ، کاپ است. همچنین پوسترهایی تهیه شده است تا در استان‌ها نصب شود و افراد از طریق آن بتوانند نذورات خود را پرداخت کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خاطرنشان کرد: همچنین از دیگر اقدامات ما تجهیز و آماده سازی مراکز برای دریافت نذورات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. تفاوتی که امسال با سال قبل دارد، این است که در مراکز ذبح گوسفند نخواهیم داشت و دید و بازدیدها لغو شده است، چراکه هم سالمندان و هم کودکان در معرض آلودگی هستند و با دستور ستاد مباره با کرونا لغو شده است. خیران می‌توانند در مراکزی که مجوز ذبح دارند ذبح خود را انجام داده و لاشه را به مراکز ما تحویل دهند یا از طریق کمک‌های نقدی به ما کمک کنند. همچنین با سازمان حج و زیارت  هماهنگی لازم صورت گرفته است تا با سهولت و تسهیل نذورات افراد خداجو را متناسب با نیت آنها به دست افراد برسانیم.

یزدانی‌مهر در رابطه با ودیعه مسکن گفت:‌ با عنایتی که مهندس فتاح داشتند و پیگیری آقای قبادی دانا خوشبختانه ۵ میلیارد وام به صورت قرض‌الحسنه و ۳۰ میلیارد به صورت بلاعوض در اختیار سازمان قرار داده شده است. در خصوص وام بلاعوض که شامل ۳۰ میلیارد تومان است بررسی‌ها انجام شده و شاخص‌ها تایید شده است و از اول دهه ولایت در دو مرحله پرداخت می‌شود.

معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر