کد خبر: 946180 A

سخنگوی آتش‌نشانی تهران به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مهار حریق در یک مرکز درمانی خبر داد.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۵:۱۹ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی واقع در خیابان جلال‌آل‌احمد نرسیده به خیابان کارگر شمالی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام می‌شوند، ادامه داد: آتش‌نشانان در مدت زمان کمتر از ۳.۵ به محل حادثه می‌رسند. محل حادثه در داخل این بیمارستان و در طبقه دوم و در بین دو بخش درمانی یک اتاقک ۶ الی ۷ متری بود و در آن وسایل کپی و مانند آن قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: آتش‌سوزی از این اتاقک شروع شده و به بخشی از سقف‌های کاذب هم سرایت کرده و در حال گسترش بود.

ملکی با بیان اینکه پیش از رسیدن آتش‌نشانان پرسنل حفاظت بیمارستان با وسایل خاموش کننده اقدامات خود را آغاز کرده بودند، تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را شروع کرده و به سرعت آتش‌ خاموش شده و از سرایت و گسترش آتش به بخش‌های دیگر جلوگیری شد. مقداری دود نیز در همان راهروی محل حادثه تجمع کرده بود که آتش‌نشانان دود حاصل را با دستگاه تخلیه دود خارج شد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه برای هیچ یک از بیماران این مرکز درمانی مشکلی ایجاد نشده بود و فقط چند نفری که در همین راهرو بودند و برای پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه‌ای به محل امن و فضای بیرون بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با تاکید بر اینکه بیمارستان در حال حاضر مشغول خدمت رسانی به بیماران است و هیچ مشکلی برای هیچ یک از بیماران و پرسنل بیمارستان ایجاد نشده، یادآور شد: نیروها در حال حاضر در حال مراجعه به ایستگاه‌های خود هستند و عملیات به پایان رسیده است.

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۸_۰۷-۱۶-۱۰

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۸_۰۷-۱۶-۱۰ (2)

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۸_۰۷-۱۶-۰۴

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۸_۰۷-۱۶-۱۴

جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر