کد خبر: 946096 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مغازه در شوش خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١٨:٣۶دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در خیابان شوش، خیابان جندقی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند، ادامه داد: حریق در یک مغازه سه طبقه، که هر طبقه حدود ٨٠ متر وسعت داشت و با بالابر به یکدیگر راه داشت رخ داده بود. برخی افراد حاضر در محل مدعی بودند طبقه سوم بدنه بتنی نداشت و با پروفیل و ورق های فلزی درست شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه هر سه طبقه انبار نگهداری و فروش لوازم آشپزخانه بود گفت: هر سه طبقه شعله ور بود و دود بسیار غلیظی متساعد می‌شد، آتش نشانان توانستند حریق طبقه اول و دوم را مهار کنند اما به دلیل اینکه بالابر راه به طبقه سوم را مسدود کرده بود آتش نشانان راه دسترسی نداشتند بنابراین از طریق ملک مجاور به پشت بام رسیدند و با برش شیروانی به طبقه سوم دسترسی پیدا کردند.

ملکی تصریح کرد: خسارات باید بررسی شود، از گسترش بیشتر و سرایت به اطراف جلوگیری شده و نیرو ها در حال ایمن سازی و لکه گیری محل هستند

 

ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر