کد خبر: 945737 A

داوطلبانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۲/۵/۹۹ بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۰۹ لغایت جمعه مورخ ۹۹/۰۵/۱۰ با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون کارشناسی ارشد) فرم خوداظهاری را تکمیل کنند.

به گزارش ایلنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است. 

بر این اساس داوطلبانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۲/۵/۹۹ بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۰۹ لغایت جمعه مورخ ۹۹/۰۵/۱۰ با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون کارشناسی ارشد) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. داوطلبانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد. 

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه داوطلبان آزمون:

همه داوطلبان این آزمون لازم است از روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۴ به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل نمایند.

سازمان سنجش کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر