کد خبر: 945603 A

جانشین معاون آماد و پشتیبانی ناجا با بیان اینکه سلامت کارکنان در شرایط فعلی یک ضرورت است، گفت: نیازمندی رده ها به ماسک برابر پروتکل های بهداشتی به صورت کامل تامین شده و این انتظار از رده های ناجا وجود دارد که اقلام به موقع در اختیار کارکنان قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، سردار "رضا فریبا" اظهار داشت: با توجه به پروتکل بهداشتی تصویبی در قرارگاه بهداشت و درمان امام رضا (ع) در ناجا و تقسیم بندی کارکنان در گروه های مختلف تامین و توزیع ماسک مورد نیاز کارکنان ناجا اعم از پایور و وظیفه برابر پروتکل ها و به صورت مستمر تامین و بین رده های ناجا توزیع می شود.

وی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت کارکنان در چنین شرایطی یک ضرورت است، تصریح کرد: نیازمندی رده ها به ماسک برابر پروتکل های بهداشتی به صورت کامل تامین و واگذار شده و این انتظار از رده های ناجا وجود دارد که اقلام به موقع در اختیار کارکنان قرار گیرد و از کارکنان نیز در خواست می شود که با توجه به تصویب ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و مصوبات قرارگاه امام رضا (ع) حتما در محیط کار و اماکن عمومی از ماسک استفاده کنند.

جانشین معاون آماد و پشتیبانی ناجا خاطر نشان کرد: ماسک های تولید شده توسط معاونت آماد و پشتیبانی ناجا از نوع چهار لایه و قابل شست و شو بوده و در مدت زمان طولانی با توجه به دستورالعمل، قابل مصرف است.

سردار فریبا در پایان عنوان کرد: نیاز مراکز آموزش اعم از افسری، درجه داری و سربازی به اقلام بهداشتی به موقع تامین و در اختیار آنان قرار می گیرد و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

جانشین معاون آماد و پشتیبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر