کد خبر: 945579 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی ۱۰ طبقه در بزرگراه شهید بابایی خبر داد.

جلال ملکی (سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران) در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۷:۱۴ صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در بزرگراه شهید بابایی، شهرک شهید بهشتی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۴ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه بالابر و نردبان هیدرولیک، تشک نجات و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک مجتمع مسکونی ۱۰ طبقه بود که در طبقه هشتم آن در یک واحد ۱۳۰ متری آتش‌سوزی رخ داده و این واحد کاملا شعله‌ور بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه دود  بسیار غلیظی کل مجتمع را فراگرفته بود، خاطرنشان کرد:  در این ساعت جمعیت زیادی در این ساختمان حضور داشتند و افراد زیادی در وضعیت ناایمن بوجود آمده قرار گرفته بودند. آتش‌نشانان به سرعت همزمان با خاموش کردن آتش گروه‌‌‌های دیگر مشغول جستجو در ساختمان شدند و تعدادی از ساکنان را به سطح پشت‌بام انتقال دادند.

وی ادامه داد: در حال حاضر آتش خاموش شده و نیروهای آتش‌نشانی در حال تخلیه دود و خارج کردن نفرات از ساختمان هستند. تاکنون نیز مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم اطلاعات تکمیلی نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر