کد خبر: 945271 A

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار کارت آزمون دکتری سال ۹۹ را اعلام کرد.

«فاطمه زرین آمیزی» سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، از توزیع کار آزمون دکتری سال ۹۹ خبر داد و گفت: داوطلبان آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۹ می‌توانند از فردا دوشنبه ۶ مرداد نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org می‌توانند کارت خود را دریافت کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبان آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

زرین آمیزی تاکید کرد: داوطلبان وسایل شخصی همانند مداد، پاک کن، خودکار، ماسک معمولی ۳ لایه همراه داشته باشند. همچنین داوطلبان بدانند که وسایل اضافه به جز مواردی که ذکر شده همراه نداشته باشند، زیرا به دلیل مسایل بهداشتی حوزه‌ها، وسایل اضافی را تحویل نمی‌گیرند.

به گزارش ایلنا، آزمون دکتری سال ۹۹ در تاریخ  ۹ مرداد در حوزه‌های تعیین شده، برگزار خواهد شد.

تولد سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور ماسک کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر