کد خبر: 944664 A

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در خصوص کلاهبرداری با وعده تحویل ارز دولتی هشدار داد و از هموطنان خواست ارز مورد نیاز خود را از مسیرهای مشخص شده از سوی بانک مرکزی تهیه کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ شهاب امینی با اشاره به دستگیری فردی که با ادعای تحویل ارز با نرخ دولتی از شهروندان کلاهبرداری می کرد، اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی ناجا پس از دریافت اخبار و گزارش های مربوط به فعالیت یک صرافی غیرمجاز، موفق شدند فردی که اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود را شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کنند.

وی افزود: متهم دستگیر شده هیچ گونه مجوزی برای انجام فعالیت خود نداشته و با روش های متقلبانه، مبالغی را از مردم کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نباید صرفا با مشاهده تبلیغات و وعده های وسوسه انگیز در جراید و فضای مجازی، سرمایه خود را به دست افراد متقلب سپرد، گفت: پلیس همواره پیروی از دستورالعمل ها و مقررات صادره از سوی بانک مرکزی را در خصوص ارز به هم‌میهنان توصیه و از آنان می خواهد تا از خرید و فروش ارز از دلالان خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در راستای تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت چارچوب های قانونی، هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

شهاب امینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر