کد خبر: 944333 A

ملکی خبرداد:

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه حریق در یک سرای لوازم خانگی در شوش مهار شده است، از شهادت یک آتش نشان در این حادثه خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۲۰:۳۵ امشب یک مورد حادثه آتش سوزی در یک مغازه در خیابان شوش، خیابان صابونیان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود. 

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل آتش سوزی یک سرا بود که تعداد زیادی مغازه دو طبقه در آن وجود داشت که همه مغازه ها در زمینه خرید و فروش لوازم خانگی فعالیت می کردند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: در یکی از مغازه ها که در ابتدا از روی پشت بام آن دود خارج شده بود آتش شناسایی شد و درب کرکره ای اتوماتیک آن مغازه با ابزار باز شده و حجم بسیاری از دود و حرارت که در داخل مغازه حبس شده بود و کاملا دید را محدود کرده بود از مغازه خارج شد. 

ملکی تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت وارد عملیات شده و در روند پیشرفت عملیات و نفوذ به داخل مغازه متاسفانه یک نفر از آتش نشانان به داخل چاهک آسانسور مغازه که به زیرزمین می رفت سقوط می کند و سایر همکاران این فرد را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل می دهند. 

وی با بیان اینکه این آتش نشان ۳۷ ساله بود، ادامه داد: متاسفانه دقایقی قبل نیز این فرد آتش نشان که دچار مصدومیت شدید شده بود بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده و شهید شد.  

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهادت آتش نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر