کد خبر: 944158 A

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص افزایش روزهای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

به گزارش ایلنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله ایجاد فرصت مناسب برای ضدعفونی کردن فضا، امکانات و تجهیزات از سوی حوزه‌های برگزاری آزمون و همچنین به منظور جلوگیری از تراکم جمعیتی داوطلبان در حوزه‌ها برای کاهش حداکثری انتشار ویروس کرونا، این سازمان در راستای تدابیر اتخاذ شده جهت ارتقا ایمنی حوزه‌ها و به تبع آن داوطلبان اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون از ۲ روز به ۳ روز (از پنجشنیه ۹۹/۰۵/۱۶ لغایت شنبه ۹۹/۰۵/۱۸) کرده است. به عبارتی آزمون رشته‌های امتحانی شناور (رشته‌های امتحانی دوم) از عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۶ به صبح شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۸ منتقل گردیده است.

لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و هم چنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۶ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌گردد در جلسه آزمون شرکت نمایند.

لازم به ذکر ازست که، سازمان سنجش اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون کنکور سراسری ۹۹ از ۲ روز به ۴ روز کرده است.

بر این اساس ضمن اعلام برنامه زمانی برای هر یک از گروه‌های آزمایشی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به شرح جدول ذیل، از داوطلبان تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و هم چنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ ۹۹/۰۵/۲۰ در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد در جلسه آزمون شرکت کنند.

 

نام آزمون

گروه‌های آزمایشی، روز و تاریخ برگزاری آنها

سراسری 99

گروه آزمایشی هنر- صبح چهارشنبه 99/05/29

گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی - صبح پنجشنبه 99/05/30

گروه آزمایشی علوم تجربی - صبح جمعه 99/05/31

گروه آزمایشی زبان – صبح شنبه 1399/6/1

 

سازمان سنجش آموزش کشور کارشناسی کارشناسی ارشد ویروس آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر