کد خبر: 944119 A

رئیس مرکز آموزش مجازی نهاد رهبری در دانشگاهها:

رئیس مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد رهبری در دانشگاه ها تاکید کرد: آموزش مجازی دروس معارف در سامانه مجازی دانشگاهیان تا دو مرحله به صورت رایگان است و هیچ هزینه‌ای از دانشجو دریافت نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، مرتضی فاضلی رئیس مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دروس معارف در آموزش مجازی با کیفیت بالاتری ارائه شدند و محتواها به نوعی پاسخگوی نیاز دانشجویان بود. به همین دلیل ما توسعه آموزش‌های مجازی را در دستور کار خواهیم داشت.

فاضلی ادامه داد: نهاد رهبری در دانشگاه‌ها طراحی یک پلت فرم بومی را آغاز کرده که بیش از دو سوم فناوری به کار گرفته در آن بومی است و در کمتر از یک سال کل این پلتفرم آموزشی بومی خواهد شد و قابل عرضه به سایر نهادها نیز خواهد بود که در همین راستا از شرکت‌های دانش بنیان هم دعوت به همکاری می‌کنیم.

وی گفت: صدور گواهینامه دروس معارف در گذشته به صورت ۲۴ ساعته بود که موجب می‌شد برخی از دانشجویان از این مزیت‌ سوء استفاده کنند، اما با آگاهی و اطلاع رسانی‌هایی که صورت گرفت تعداد متخلفین کاهش یافت و رویه آزمون‌ها تغییر کرد. عده‌ای که تخلف کرده بودند تعلیق شدند و باید ترم‌های آینده این درس را بگذرانند.

رئیس مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها  گفت: آموزش مجازی دروس معارف در سامانه مجازی دانشگاهیان تا دو مرحله به صورت رایگان است و هیچ هزینه‌ای از دانشجو دریافت نمی‌شود.

 

آموزش مجازی دانشجو فناوری نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه معارف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر