کد خبر: 943092 A

۳ نفر از اعضای یک خانواده که برای شنا وارد رودخانه کرج در کیلومتر ۱۲ جاده چالوس شده بودند، دچار غرق شدگی شده و جان باختند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ " سید مجید فیض جعفری" معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف ۳ جسد در کیلومتر ۱۲ جاده چالوس، بلافاصله ماموران کلانتری ۲۸ آدران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل کشف اجساد و بررسی های میدانی متوجه شدند یک خانم ۳۴ ساله به همراه برادر۳۰ ساله و دختر۱۴ ساله اش برای شنا کردن وارد رودخانه شده بودند که به دلیل شدت جریان آب دچار غرق شدگی شده و جان خود را از دست داده اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با تلاش نیروهای امدادی و انتظامی اجساد از داخل آب خارج و برای با دستور مقام قضائی به بهشت سکینه انتقال داده شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز با توجه به غرق شدن تعدادی از هم وطنانمان در رودخانه های استان البرز، برای پیشگیری از حوادث تلخ این چنین، از ورود به آب های جاری پرهیز کنند.

سید مجید فیض جعفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر