کد خبر: 943025 A

مسجدجامعی:

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: روح الله رجائی کارهای موثری انجام داد و نهضتی که برای نوسازی مدارس زاهدان راه اندازی شد، پویش رسانه ای ایشان بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد مسجدجامعی در جریان دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت سردبیر روزنامه جام‌جم گفت: روح الله رجائی کارهای موثری انجام داد و نهضتی که برای نوسازی مدارس زاهدان راه اندازی شد،  پویش رسانه ای ایشان بود.

او ادامه داد: بعد از آن آتش سوزی بود که موجی راه اندازی شد و وزرا برای نوسازی مدارس زاهدان در آنجا حضور پیدا کردند. 

مسجدجامعی گفت: یکی دیگر از فعالیتی که با کمک شهرداری بی سروصدا انجام شد و ایشان نیز در آن نقش موثری داشت، در ماجرای سیل مازندران و گلستان بود که با عنوان پویش از مهر تا مهر برای کودکان سیل زده اجرا شد. 

مسجدجامعی افزود: او در این پویش با همکاری انجمن نویسندگان و ناشران کودک و انجمن اسلامی معلمان، و با همکاری عده ای از هنرمندان و شهرداری نسبت به جمع آوری کتاب و وسائل اسباب بازی کار مهمی را با همکاران خود در هلال احمر انجام داند و بیش از ۵۰ هزار کتاب و هزاران قطعه وسائل اسباب بازی تهیه و توزیع کردند. 

عضو شورای شهر تهران گفت: خواستم یادی از خدمات آرام ایشان داشته باشم و خوب است که در کمیسیون نامگذاری به این افراد نیز توجه شود، چرا که این افراد کسانی هستند که در سطح شهر تهران و ملی اقداماتی انجام دادند که کار بزرگی بود. حالا که ایشان را در جمع خودمان نداریم، گفتم یادی کنیم از تلاش های ایشان و برای او طلب مغفرت کنیم.

احمد مسجدجامعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر