کد خبر: 942990 A

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با استناد به گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران گفت: بر اساس این گزارش از ابتدای امسال تا امروز، ۴۲ هزار تُن اقلام ضروری در تهران توزیع شده است.

به گزارش ایلنا،  سید سعید راد با اعلام این که این اقلام شامل برنج وارداتی، شکر، روغن، گوشت قرمز و مرغ منجمد است که نسبت به توزیع آنها با قیمت مصوب در میادین میوه و تره بار و همچنین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان مدیریت میادین با در اختیار داشتن ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار، گسترده‌ترین شبکه توزیع اقلام ضروری در پایتخت را در اختیار دارد، اظهار کرد: این سازمان به منظور کمک به دولت و حمایت از شهروندان، آمادگی دارد تا هرگونه کالای تنظیم بازار را با قیمت مصوب در شبکه گسترده میادین و بازارها توزیع نماید.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ راد با تاکید بر اینکه در حال حاضر، هیچ‌گونه کمبود کالایی در سطح میادین میوه و تره بار وجود ندارد، خاطرنشان کرد: امروز میادین میوه و تره بار با توجه به پراکندگی‌ای که در سطح شهر دارند و نیز ارائه انواع محصولاتی که نیاز خانواده‌های شهری را تامین می‌کند، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای نزد شهروندان تهرانی برخوردار می‌باشند.

سعید راد اقلام ضروری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر