کد خبر: 942745 A

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ:

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گردهمایی گردان اطلاعاتی عملیاتی قدس پاوای پلیس پایتخت، بیان داشت: یک عنصر اطلاعاتی می بایست از اندیشه، نگاه و تحلیل نافذی برخوردار باشد.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین رحیمی" با تاکید بر اینکه کار اطلاعات کاری حساس، مهم و تعیین کننده است، بیان داشت: اگر مجموعه اطلاعاتی به درستی و با برآورد صحیح اطلاعاتی وظایف خود را انجام دهد، با دقت و سرعت بالاتری می توان به رتق و فتق امور جاری پرداخت.

وی با اشاره به اینکه بر آورد دقیق اطلاعاتی می تواند مانع از غافلگیری شود، گفت: بدون شک بر آورد دقیق اطلاعاتی می تواند ما را در انجام هر چه بهتر مسائل پیش روی یاری نماید و مانع از غافلگیری شود.

رئیس پلیس پایتخت با شاره به جنگ تمام عیار اقتصادی دشمنان علیه انقلاب و ملت آزاده ایران اسلامی، عنوان داشت: امروز دشمنان ما همه تلاش خود را بکار بسته اند تا انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود منحرف سازند و بین مردم و انقلاب فاصله ایجاد کنند و در این راه همه تلاش خود را بکار بسته اند.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه همچنان که رهبر معظم انقلاب اشاره فرموده اند: دوره افول آمریکا فرا رسیده است؛ افزود: قرائن و شواهد نشان دهنده این است که دوران افول و اضمحلال آمریکا جهان خوار فرا رسیده است؛ بطوریکه با مشکلات و حوادث مختلف مواجه شده است.

وی با تاکید بر اینکه به فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند: نیروهای مسلح همواره باید در اوج آمادگی باشند؛ گفت: امروز نیروی انتظامی  در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارد و با اقتدار از امنیت و آرامش مردم محافظت می کند و اجازه نخواهد داد خدشه ای به این مهم وارد شود.

سردار رحیمی افزود: نیروی انتظامی یار و یاور مردم و خصم و دشمن کسانی است که بخواهد آرامش و امنیت مردم را خدشه دار نمایند.

وی با اشاره به اینکه ما میراث دار شهیدان گرانقدرمان هستیم، عنوان داشت: راه و هدف شهیدان عزیزمان از جمله سردار سلیمانی ها و همت ها و... را ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه با تحلیل مسائل روز کشور، اعلام داشت: یک عنصر اطلاعاتی می بایست از اندیشه، نگاه و تحلیل نافذی برخوردار باشد و نگاه عمیق به مسائل اجتماعی داشته و همواره آگاه به مسائل و حوادث روز باشد.

سردارحسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر