کد خبر: 942646 A

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بنا داریم از روز عرفه با هماهنگی حرم‌ها و رسانه ملی به عنوان الگوی محرم و مراسم هیأت در فضای باز استفاده کنیم تا به صورت بسته اجرایی به هیأت‌ها ارائه شود.

به گزارش ایلنا، «حجت‌الاسلام جلالی» معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در نشست ستاد ملی پیگیری‌های ویژه محرم گفت: بخشی از زندگی برپایی شعائر اسلامی و مراسم محرم با حفظ و رعایت پروتکلهای بهداشتی است.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: پیش‌نویس سند سیاستی محرم تدوین و برای اعضا ارسال شده است و آن را امروز بررسی می‌کنیم و تا هفته دیگر نیز اعضا فرصت دارند نظرات را اعلام کنند تا این سند نهایتاً برای مقام معظم رهبری ارسال شود. در این پیش‌نویس، پروتکل‌ها با نظر وزارت بهداشت تنظیم می‌شود و در این جلسه باید تقسیم کار کنیم که هر نهادی مسئول چه کاری است.

وی ادامه داد: یکی از پیشنهادات این پیش‌نویس انتقال جلسات از حسینیه‌ها به فضای باز است که برای این امر سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران محل‌هایی را پیشنهاد داده است.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بنا داریم مراسم دسته روی مسلمیه را به عنوان الگو برگزار کنیم که البته فعلاً درحال بررسی است، خاطرنشان کرد: بنا داریم از روز عرفه با هماهنگی حرم‌ها و رسانه ملی به عنوان الگوی محرم و مراسم هیأت در فضای باز استفاده کنیم تا به صورت بسته اجرایی به هیأت‌ها ارائه شود.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر