کد خبر: 940103 A

در پی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به ۱۰ مجتمع در تهران اخطار و تذکر داده شده و در صورت استمرار چنین اقدامی با توقف فعالیت مواجه می شوند؛ از اینرو اعلام هر گونه اسامی از سوی استانداری تهران مورد تایید نمی باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در پی اعلام اخطار به ۱۰ مجتمع در تهران به سبب عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برخی خبرگزاری ها به اشتباه اقدام به اعلام اسامی این مجتمع ها کرده‌اند، در صورتی که اولا طبق بازرسی های انجام شده توسط ستاد کرونا استان تهران این مجتمع ها در مرحله اول به شکل مکتوب اخطار و تذکر دریافت کرده اند و در صورت تکرار و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با محدودیت فعالیت مواجه خواهند شد.

از سوی دیگر اسامی این مجتمع ها نزد استانداری تهران محفوظ است و اعلام هر گونه اسامی از سوی خبرگزاری های مختلف مورد تایید نمی باشد و از رسانه ها درخواست می شود از تشویش اذهان عمومی در این شرایط اجتناب کنند.

در شرایطی که به سبب شیوع کرونا تلاش این است که با اقدامات مختلف بتوانیم زمینه را برای بازگشت به وضعیت قبل فراهم کنیم از همه شهروندان درخواست می شود تا هر گونه اخبار و اطلاعات در مورد محدودیت های ناشی از کرونا را از منابع موثق پیگیری کنند تا با همراهی و مشارکت آحاد جامعه بتوانیم از این شرایط به خوبی عبور کنیم.

استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر