کد خبر: 940089 A

به علت کاهش شیوع کرونا؛

رئیس ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر کرونا در کشور و کاهش نگرانی والدین برای تهیه عکس‌های پرسنلی فرزندان برای ثبت‌نام در مدارس و حضور در عکاسی‌ها، اعلام می‌کنیم که این مورد می‌تواند در طی سال نیز انجام شود.

رضوان حکیم زاده (معاون آموزش ابتدایی و رئیس ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره گلایه برخی از والدین مبنی بر تهیه عکس‌های پرسنلی برای ثبت‌نام در مدرسه و نگرانی در خصوص حضور دانش‌آموزان در عکاسی‌ها برای تهیه عکس پرسنلی گفت: طبق بخشنامه‌ای که امروز به امضا رسید، بنا شد که مدارس در این خصوص سختگیری نداشته باشند.

وی در ادامه توضیح داد: به تعبیر دیگر جهت جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر کرونا در کشور و کاهش نگرانی والدین برای تهیه عکس‌های پرسنلی فرزندان و حضور در عکاسی‌ها، اعلام می‌کنیم که این مورد می‌تواند در طی سال نیز انجام شود. از این رو از مدارس می‌خواهیم در زمینه ارائه عکس‌های پرسنلی دانش‌آموزان با تاخیر و در طی سال با آنها مساعدت کنند.

رئیس ستاد ثبت‌نام وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس بخشنامه ابلاغی مقرر شد که انجام این امور در طول سال تحصیلی و با آرام شدن اوضاع  و به تدریج انجام شود.

 

مدرسه ثبت نام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر