کد خبر: 938084 A

هم اندیشی مدیرکل بنیاد شهید تهران با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)

حمید علی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با هدف تداوم همکاری‌ها در راستای خدمات رسانی بیشتر و مناسب‌تر به خانواده‌های معظم شهدا دیدار کردند.

به گزارش ایلنا، در این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) ابتدا گزارشی در خصوص اقدامات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا و تکریم و تعظیم به خانواده های داغدار و مراجعین به بهشت زهرا(س) ارائه کرد.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قطعات مطهر شهدا در جهت خدمت رسانی به خانواده‌های معظم شهدا توسط سازمان بهشت زهرا(س) پرداخت و تصریح کرد: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، خدمات رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه مادران و همسران گرانقدر شهدا و همچنین خدمات رسانی به شهروندان داغدار و متالم از افتخارات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) است.

حمید علی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران ضمن تقدیر از خدمات صادقانه بهشت زهرا(س) به مراجعین و همچنین خانواده معظم شهدا گفت: سازمان بهشت زهرا(س) یکی از نزدیکترین سازمانی‌هایی که با بنیاد شهید همکاری صمیمانه‌ای دارد و این دو نهاد انقلابی و خدمات رسان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در بالاترین سطح در کنار هم در این مکان مقدس به خانواده های معظم شهدا خدمت رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: در ۳ سال اخیر همکاری بنیاد شهید و سازمان بهشت زهرا(س) در بهترین شرایط ممکن تعریف شده است و در این رابطه صمیمانه از جنابعالی و همکاران فرهنگی مجموعه سپاسگذاریم.

در ادامه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران  و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با اهدا گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای مدافع سلامت ادای احترام کردند.

cc734d89-c126-4deb-9b58-94c35dacb900

fc547608-ac76-4ef7-8fdd-64971918b5bb

98779a64-9cd1-4041-b74d-5a0b6eed5b5a

بنیاد شهید بنیاد شهید و امور ایثارگران بهشت زهرا حضرت امام خمینی خانواده های معظم شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر