کد خبر: 937414 A

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از برگزاری جلسه اضطراری خبر داد.

به گزارش ایلنا، علیرضا زالی (فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران) در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی کرونای تهران گفت: در روز های اخیر تهران در وضعیت هشدار قرار گرفته است و وضعیت بسیار شکننده ای در این شهر حاکم است.

وی با بیان اینکه آمار مبتلایان، فوتی‌ها و افراد نیازمند بستری طی 10 روز گذشته به صورت صعودی رو به افزایش بوده است، تصریح کرد: همه اعضایی که در جلسه امروز حضور داشتد نگرانی خود را از شرایط فعلی ابراز کرده و قرار شد تا تصمیمات جدی،  کارا و موثرتری با انسجام بین بخشی صورت گیرد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران خاطرنشان کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، انتظامی، نظارتی، نیروهای مسلح،  روسای دانشگاه علوم پزشکی و.. در جلسه امروز حضور داشتند.

زالی با اشاره به اینکه نیازمند مداخلات و اقدامات سختگیرانه تر هستیم، گفت: مقرر شد نمایندگان دستگاه‌ها با کارهای کارشناسی که در دستگاه های خود انجام خواهند داد، بسته ای را در زمینه کنترل بیماری در ابعاد مختلف اماده کنند تا بعدازظهر امروز در جلسه اضطراری که با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت برگزار می‌شود، ارایه شود.

وی تاکید کرد: به نظر می رسد فرایندی که در تهران با آن روبرو هستیم، هم در زمینه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و هم درباره شیوه‌نامه های بهداشتی، کمتر مورد توجه واقع شد ضمن آنکه مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی افزایش یافته است بنابراین نیازمند مداخلات جدی‌تری هستیم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر