کد خبر: 935543 A

رئیس پلیس بین الملل ناجا به دستاوردهای این پلیس در زمینه مبارزه با جرایم و تعقیب مجرمان در عرصه بین المللی اشاره کرد و گفت: پلیس بین‌الملل ناجا آماده همکاری پلیسی و آموزشی به منظور مبارزه هر چه بیشتر با جرایم بین المللی است.

به گزارش ایلنا، سردار "هادی شیرزاد" رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با "یو جونگ هیون " سفیر کشور کره جنوبی در تهران اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، همواره بر سرعت بخشی ماموریت های پلیسی تاکید دارد.

وی در ادامه به دستاوردهای پلیس بین الملل ناجا در زمینه مبارزه با جرایم و تعقیب مجرمان در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود: پلیس بین‌الملل ناجا آماده همکاری پلیسی و آموزشی به منظور مبارزه هر چه بیشتر با جرایم بین المللی است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا همچنین به تشریح اهداف و ماموریت های ناجا در حوزه بین الملل و گسترش تعاملات مشترک و فعالیت های پلیسی در کشورهای مختلف پرداخت و بر همکاری های دو جانبه، گسترش روابط پلیسی، تبادل تجربیات و تقویت روابط دوستانه، به منظور سرعت بخشی به استرداد و تعقیب مجرمان تاکید کرد.

در ادامه این دیدار "یو جونگ هیون" نیز گفت: آماده همکاری هر چه بیشتر دو کشور در زمینه های مختلف پلیسی بوده و رشد مناسبات و روابط پلیسی فی مابین جمهوری اسلامی ایران و کشور کره جنوبی در راستای توسعه و ارتقاء امنیت و مکانیزم های امنیتی امری ضروری است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر