کد خبر: 934670 A

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان پویش دانشجویی به تو از دور سلام، ویژه میلاد امام رضا (علیه السلام) را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، به مناسبت میلاد خجسته حضرت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و در راستای اهداف فرهنگی و مذهبی این مجموعه، پویش «به تو از دور سلام» را برگزار می‌کند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و اینکه امسال تعداد زیادی از علاقمندان زیارت امام هشتم به دلیل شرایط موجود از فیض زیارت محروم هستند، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان بر آن شد تا با راه اندازی پویش «به تو از دور سلام» شرایط زیارت حضرت را از شهرها و از فاصله دور فراهم کند.

علاقمندان می‌توانند با ارسال یک ویدیو از قرائت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و نشر و نصب یک حدیث از حضرت در منزل و محل کار خود و ارسال تصویر آن به آدرس لبیک در شبکه‌های اجتماعی تلگرام، سروش و ایتا در این پویش شرکت کنند.

از بخش‌های دیگر این پویش، طرح زیارت نیابتی امام رضا (علیه السلام) است و کاربران می‌توانند با منشن‌کردن دوستان خود در پست زیارت نیابتی لبیک در شبکه اجتماعی اینستاگرام از دور زائر حضرت باشند. ستاد به نیابت از کسانی که در این پست منشن شوند زیارت نیابتی در حرم مطهر انجام خواهد داد.

ویژه نامه میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام) و مسابقه نیز از دیگر بخش‌های این طرح است که شرکت کنندگان می‌توانند پاسخ صحیح سوال مسابقه را با ذکر مشخصات به شبکه‌های اجتماعی لبیک ارسال کنند.  

در نهایت از میان آثار دریافت شده داوری و به برگزیدگان پویش و مسابقه به قید قرعه هدایای ویژه ای تعلق خواهد گرفت. این طرح از روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه آغاز و تا ۱۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.

امام رضا حرم مطهر حضرت امام شبکه اجتماعی علی بن موسی الرضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر