کد خبر: 933974 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: کلانتری ها و پاسگاه ها در خط مقدم مبارزه با جرایم هستند و باید توجه ویژه ای به این بخش ها شود.

به گزارش ایلنا، سردار معصوم بیگی در حاشیه بازدید از پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: هیئتی امروز متشکل از ۵ تیم تخصصی از ستاد پلیس پیشگیری غرب تهران و کلانتری های آن نظارت و بازرسی به عمل خواهند آورد.

وی با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر عملکرد کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها با جدیت در دستور کار است اظهار داشت: هدف از این نظارت ها، ارزیابی نحوه خدمت رسانی و میزان رضایتمندی مردم نسبت به عملکرد همکاران در حوزه کلانتری و پاسگاه ها است.

وی با اشاره به اینکه اینگونه نظارت ها باعث افزایش تحرک و پویایی پرسنل می شود، گفت: این امر همچنین باعث رفع معایب احتمالی و خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان خواهد شد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: برنامه های پلیس پیشگیری در سال ۹۹، تحول و توسعه کمی و کیفی در کوپ ها است که این امر عمدتا تمرکز بر هوشمندسازی و افزایش قدرت عملیاتی و چابک سازی پلیس دارد.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: پلیس پیشگیری در دستگیری مجرمان و متهمان، افزایش قدرت کشف و برخورد توام با قدرت با مجرمان موفقیت‌های قابل توجهی در سه ماهه نخست سال جاری داشته است که از این بابت قدردان تلاش جهادگونه همکارانم هستم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به نوپا بودن حوزه فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، گفت: باید توجه مضاعفی در بحث کلانتری ها و پاسگاه ها به این انتظامی شود تا شاهد پیشرفت بسیار خوبی در این حوزه باشیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر