کد خبر: 933353 A

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد:

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با تأکید بر ضرورت تعامل مرزبانی با دستگاه قضائی در استان های مرزی، گفت: محقق شدن شعار سال مستلزم حمایت‌های همه جانبه از تولیدات داخلی و همچنین مبارزه قاطعانه با قاچاق کالا در مرزهای کشور است.

به گزارش ایلنا، به مناسبت روز قوه قضائیه، سردار "احمدعلی گودرزی" فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با دکتر "علی القاصی‌مهر" دادستان تهران دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا در این دیدار ضمن تبریک روز قوه قضائیه، شهید آیت الله بهشتی را یکی از علمای برجسته دینی کشور نام برد و گفت: تا به امروز سرمایه های اجتماعی بزرگی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی هزینه شده و مجموعه قوه قضائیه در کشور توانسته به خوبی در مسیر آرمان‌های انقلاب گام بردارد.

سردار گودرزی بر تعامل مرزبانی با دستگاه‌های قضائی در استان های مرزی تأکید و اظهار داشت: مرزبانی با همکاری دستگاه قضائی کشور توانسته در مبارزه با قاچاق موفق عمل کند و این رویکرد تعاملی در کاهش محسوس جرایم نقش موثری داشته است.

وی در ادامه با اشاره به تحقق شعار سال با عنوان "جهش تولید" عنوان کرد: محقق شدن شعار سال در کشور، مستلزم حمایت‌های همه جانبه از تولیدات داخلی و همچنین مبارزه با قاچاق کالا در مرزهای کشور است که برای تحقق این هدف، باید مرزبانی تجهیز و تقویت شود.

امنیت مرزها نقش موثری در مولفه های سیاسی و اجتماعی کشور دارد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، "علی القاصی‌مهر" دادستان تهران نیز در این دیدار امنیت مرزهای کشور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امنیت مرزهای کشور در مولفه‌های سیاسی و اجتماعی نقش ویژه‌ای دارد و مرز موثرترین ابزار امنیت در کشور است.

دادستان تهران در ادامه، مأموریت پلیس و دستگاه قضائی را مشترک دانست و عنوان کرد: تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضائی می‌تواند امنیت و احساس امنیت در کشور و به خصوص مرز را افزایش دهد؛ امنیت موجود در کشور نشان از گام های مثبت نیروی انتظامی در راستای تعامل با قوه قضائیه دارد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر