کد خبر: 931618 A

سردار رضایی:

جانشین فرمانده انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع فرماندهان و مسئولان این فرماندهی، بیان داشت: مفتخریم که در نیروی انتظامی مشغول تامین امنیت و آرامش مردم هستیم .

به گزارش  ایلنا، سردار "قاسم رضایی" با قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های صورت گرفته در پلیس پایتخت، بیان داشت: مجموعه نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل اللهی هستند که در راستای اجرای اهداف انقلاب اسلامی و دفاع از امنیت و آرامش مردم به تبعیت از منویات ولی فقیه مجاهدت می کنند.

وی با ابلاغ سلام و خدا قوت فرمانده محترم ناجا، گفت: اخلاص و تبعیت محض از ولایت فقیه از بارز ترین خصوصیات فرمانده محترم ناجاست و مرتفع نمودن مشکلات همکاران از مهمترین دغدغه های ایشان است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه سردار رحیمی از مجاهدین با تجربه است که هدفمند و با روحیه ای انقلابی هستند، بیان داشت: در حوزه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اقدامات و طرح ریزی های خوبی انجام شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مردم قدردان نیروی انتظامی هستند، گفت: ما شما را به واسطه اینکه خادم مردم و این نظام و انقلاب هستید دوست داریم. 

سردار رضایی با اشاره به اینکه افتخار بزرگی است که نیروی انتظامی توسط فرمانده معظم کل قوا مجاهدان فی سبیل الله لقب گرفته اند، عنوان داشت: اعطای این عنوان از سوی مقام معظم رهبری مسئولیت ما را به عنوان حافظان امنیت کشور بیش از پیش خواهد کرد .

وی افزود: ما مفتخریم که در نیروی انتظامی مشغول تامین امنیت و آرامش مردم هستیم و توفیق خدمت به مردم عزیز و گرانقدر را داریم.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی باید برای ما الگو باشند، گفت: سردار سلیمانی نماد و نشانه اخلاص و ولایت مداری بودند و علیرغم دوری جستن از نام ها و نشان ها خداوند متعال وی را محبوب دلهای انسان ها در جای جای جهان قرار داد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، با تاکید بر اینکه ما مدیون شهدا هستیم و باید راه و هدف شهدا را ادامه دهیم، بیان داشت: همواره سه موضوع ناظر بودن خداوند و حقیقت مرگ و حساب و کتاب روز قیامت را در یاد داشته باشید و بدانید که این سه مولفه می تواند ما را به اخلاص برساند.

امنیت و آرامش فرمانده انتظامی فرماندهی انتظامی نیروی انتظامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر