کد خبر: 931293 A

با حکم وزیر علوم؛

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی سیداحسان شکیب را به سمت سرپرست دانشگاه بزرگمهر قائنات منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در این حکم خطاب به سید احسان شکیب آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه بزرگمهر قائنات منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

سیداحسان شکیب متولد سال ۱۳۶۰ شهرستان قائنات است. وی دانش آموخته دوره دکترای مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی می‌باشد.از جمله سوابق اجرایی وی می‌توان به معاون آموزشی و دانشجویی، معاون آموزشی و پژوهشی، رئیس گروه نظارت و ارزیابی، عضویت در هیئت نظارت و ارزیابی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان خراسان جنوبی، عضویت در شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور و عضویت در کمیسیون‌ها، کمیته‌ها و شوراهای تخصصی دانشگاه بزرگمهر قائنات اشاره کرد.

شکیب همچنین کسب عنوان استاد نمونه دانشگاه در سال ۱۳۹۸، ارائه بیش از ۴۵ مقاله علمی در مجلات و کنفرانس‌های معتبر ملی و بین‌المللی، ثبت دو اختراع و کسب مقام دوم کشوری توسط تیم دانشجویی تحت سرپرستی وی در مسابقات ملی آب شیرین‌کن را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر محمدحسین شفیعی میم، رئیس سابق دانشگاه بزرگمهر قائنات، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دولت علوم تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی معاون نظارت و ارزیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر