کد خبر: 931012 A

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: طی یک عملیات اطلاعاتی دو تن و ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مبادی ورودی تهران کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سرتیپ حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت گفت: در ایام هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر هستیم و در حوزه قاچاقچیان مهم و خرد و معتادان متجاهر برای مبارزه جدی و بی امان و مستمر عزممان را جزم کردیم.

وی با اشاره به انهدام یک باند بزرگ مواد مخدر ادامه داد: طی یک عملیات اطلاعاتی دو تن و ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مبادی ورودی تهران کشف شد.

وی با بیان اینکه این مقدار از مواد مخدر با کار‌های اطلاعاتی و در بار کامیون حمل تن ماهی کشف شده است، ادامه‌ داد: در همین راستا سه نفر دستگیر شدند.

رییس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: این عملیات از قبل از اسفند سال گذشته شروع شده بود و دو الی سه بار با شگردهای مختلف توانسته بودند از دست پلیس فرار کنند اما روز گذشته موفق به دستگیری آنها شدیم. ارزش این محموله بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان است و توسط تریلر از جنوب شرق کشور از شهرهای مختلف  کشور عبور کرده بود و ما توانستیم رد آن را زده و آنها را دستگیر کنیم. این مواد در داخل ۶۵ تسمه صنعتی پیچیده و در بار تن ماهی قاچاق شده بود.

وی با بیان اینکه این بار به مقصد تهران بود، ادامه داد: همه این بار تریاک و برای توزیع در تهران از یکی از استانهای شرقی کشور حرکت کرده بود.

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: در گذشته نیز از این باند ۲۰۰ کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شده بود. اما خوشبختانه توانستیم تمام مواد مخدر همراه آنها را کشف و ضبط کنیم.

سردار رحیمی درباره شیوه کار این باند گفت: آنها بعد از انتقال مواد به تهران آن را دپو کرده و به مرور برای فروش در بین خرده فروشان توزیع می‌کنند.

پایتخت رئیس پلیس قاچاق مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر