کد خبر: 930318 A

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری دوتن از عاملان تخریب یک دستگاه آمبولانس مر کز اورژانس و شیشه های ایستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: شناسایی سایر متهمان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، سردار "علی ذوالقدری"، در تشریح این خبر گفت: سی ام خرداد ماه خبری مبنی بر اینکه تعدادی موتور سوار جوان در جنوب غرب تهران محله عرب آباد حاضر و با استفاده از سلاح سرد شیشه های ایستگاه اتوبوس و یک دستگاه خودروی آمبولانس در حال تردد را تخریب کرده اند دریافت شد و بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه خودروی آمبولانس متعلق به اورژانس تهران بوده، گفت: متهمان پیش از رسیدن گشت انتطامی پلیس امنیت عمومی از محل گریخته بودند و ماموران پس از حضور در نشانی اعلامی تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی عنوان داشت: در تحقیقات میدانی ۲ تن موتور سواران شناسایی شدند و در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه هر دو متهم در محله یافت آباد در کمتر از ۲۴ساعت شناسایی شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به جرم ارتکابی در همان بازجوئی اولیه اقرار کردند.

سردار ذوالقدری با اشاره به اینکه هر دو متهم علت تخریب را قدرت نمایی اعلام کردند، افزود: دستگیری سایر متهمان پرونده در دستور کار قرار دارد.

این مقام پلیسی با بیان اینکه پلیس، اجازه قدرت‌نمایی به افراد مخل نظم عمومی را نمی دهد، افزود: هر دو متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی و .کشف جزئیات پرونده همچنان ادامه دارد.

سردار ذوالقدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر