کد خبر: 930131 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اظهار رضایتمندی از عملکرد حوزه بهداشت و درمان ناجا در زمینه کنترل و مقابله با ویروس کرونا از اقدامات معاونت بهداد و بیمارستان‌های ناجا در این راستا تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، سردار"محمد شرفی" با حضور در بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر(عج) با معاون بهداد ناجا و مسئولان این مرکز درمانی دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدار در جریان آخرین اقدامات و عملکرد معاونت بهداد ناجا و مراکز درمانی تابعه در زمینه کنترل ویروس کرونا و خدمت به بیماران کرونایی قرار گرفت.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در همین راستا از اجرای تدابیر بهداشتی، درمانی، پیشگیرانه و پشتیبانی معاونت بهداد در راستای کنترل ویروس کرونا تقدیر کرد.

وی همچنین ضمن خسته نباشید و خداقوت به کادر درمان بیمارستانهای ناجا از خدمات مجاهدانه و ارزنده آنها به بیماران کرونایی قدردانی  کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار شرفی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی در بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر(عج) ناجا به آمار بالای رضایتمندی بیماران از خدمات این مرکز درمانی اشاره و  از زحمات و تلاشهای رئیس و کارکنان این مرکز درمانی قدردانی کرد.

سردار شرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر