کد خبر: 930053 A

رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: این پلیس برای پیشگیری از جرایم اقتصادی و سرعت بخشی هر چه بیشتر به تعقیب مجرمان بین المللی، آمادگی برگزاری جلسات مشترک کاربردی با قضات دستگاه قضائی را دارد.

به گزارش ایلنا، سردار "هادی شیرزاد" در دیدار با "علی باقری کنی" معاون امور بین الملل قوه قضائیه در ابتدا گزارشی از مأموریت های محوله پلیس بین الملل ارائه و بر ضرورت شناخت محورهای مشترک همکاری و توسعه تعاملات بین دو طرف تاکید کرد.

سردار شیرزاد همچنین ضمن تشریح ماموریت های پلیس بین الملل به دستاوردهای این پلیس در زمینه مبارزه با جرایم و تعقیب مجرمان در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود: پلیس بین الملل ناجا برای پیشگیری از جرایم اقتصادی و سرعت بخشی هر چه بیشتر به تعقیب مجرمان بین المللی، آمادگی برگزاری جلسات مشترک کاربردی با قضات دستگاه قضائی را دارد.  

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در ادامه این دیدار "علی باقری کنی" ضمن قدردانی از اقدامات چندین ساله اینترپل تهران در زمینه های مختلف خصوصا برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی که متهمان آنها به خارج از کشور متواری شده اند، اشاره و تصریح کرد: برای برخورد قاطع با مجرمان، استفاده از وکلای متعهد و آشنا به قوانین بین المللی برای راهنمایی ایرانیان و هموطنان خارج از کشور امری ضروری است.

رییس پلیس بین‌الملل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر