کد خبر: 929670 A

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت:

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: بیش از ۳ هزار اثر به کمپین دانشجویی در خانه بمانیم ارسال شده است و آیین اختتامیه این کمپین با حضور وزیر علوم ۱۰ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، منصوره السادات صادقی، اظهار داشت: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در موضوع کرونا دو پویش برگزار کرد. مسابقه کشوری ترم کرونایی و کمپیین دانشجوبی در خانه بمانیم که اختتامیه مسابقه ترم کرونایی ۱۰ خردادماه با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران با انتخاب ۲۲ اثر برگزار شد و اختتامیه کمپین بزرگ دانشجویی در خانه بمانیم ۱۰ تیرماه با حضور وزیر علوم برگزار می‌شود.

مدیرکل امور مشاوره و دفتر سلامت امور دانشجویان افزود: برگزاری کمپین بزرگ دانشجویی از ۶ فروردین ماه آغاز شد و با استقبال بی نظیری مواجه شد شود و بیش از ۲۰۰ مرکز مشاوره و بهداشت  و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در این کمپین فعالیت داشتند.

 وی افزود: در طی دوران قرنطینه کارگاه‌های آنلاین کشوری در حوزه سلامت روان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران برای دانشجویان برگزار شد و بیش از ده هزار دانشجو در کل کشور در این کارگاه‌ها شرکت کردند.

همچنین دانشگاه های دیگر از جمله علامه طباطبایی، صنعتی شریف، الزهرا، و ...نیز در برگزاری کارگاه های آنلاین با دفتر مشارکت داشته اند.

صادقی تاکید کرد: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از نخستین روزهای شیوع کرونا به شکل فعالانه و مستمر موضوع آگاهی بخشی و راهنمایی به دانشجویان و همچنین ابلاغ به روز شده پروتکل های بهداشتی را که با همکاری مراکز بهداشت تهیه شده بود، دنبال کرده است و تا زمان اعلام وضعیت سفید در کشور به فعالیت های خود در این حوزه ادامه می دهد.

دانشجو دانشگاه تهران سلامت سلامت روان مراکز مشاوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر