کد خبر: 929287 A

با تلاش و پیگیری پلیس ایرانشهر قاتل مسلح و عامل شرارت های سریالی این شهرستان، معروف به "گرگ بیابان" دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: طی چند سال اخیر، در پی شرارت های سریالی فردی مسلح معروف به "گرگ بیابان" در سطح شهرستان ایرانشهر و قدرت نمایی او با سلاح های نیمه سنگین و انتشار عکس ها و کلیپ هایی در این خصوص توسط این فرد در فضای مجازی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی در توضیح بیشتر افزود: این شرور مسلح و تحت تعقیب، در چند سال گذشته ضمن ارتباط با گروه های تروریستی معاند، با تشکیل گروهکی سعی در ناامن جلوه دادن استان و بدنام کردن مذهب تشیع داشت و در راستای رسیدن به اهداف پلید خود با تیراندازی به مردم عادی، از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۳مرتکب ۵ فقره قتل عمد مسلحانه در سطح استان شد و سپس به کشور پاکستان فرار کرد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری این شرور ادامه داشت تا اینکه مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر مدتی قبل سرنخ هایی از حضور مجدد این فرد در سطح شهرستان به دست آوردند.

سردار قنبری بیان داشت: سرانجام با تلاش شبانه روزی پلیس و با انجام یک سری اقدامات تخصصی مخفیگاه این شرور در یکی از روستاهای حومه ایرانشهر شناسایی و روز گذشته متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی نیسان پیکاب متعلق به این شرور و کشف یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی در بازرسی از مخفیگاه او خاطر نشان کرد: این شرور با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار محمد قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر