کد خبر: 928994 A

در دیدار رئیس کمیته امداد با رئیس سازمان زندان‌ها مطرح شد؛

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با رئیس سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا، در این دیدار صمیمی، سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) با حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی کشور در خصوص زمینه های همکاری و همچنین راهکارهای گسترش حمایت از خانواده زندانیان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که در ستاد سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی صورت گرفت حاج محمدی با تاکید بر ضرورت استفاده از تجربیات ارزشمند مدیران با سابقه و ارزشی کشور برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های قوه قضائیه گفت: نظام زندانبانی کشور مبتنی بر ارزش های انسانی و اسلامی است که شهید بزرگوار سید اسدالله لاجوردی آن را پایه گذاری کرد و مدیران ارزشمندی همانند جنابعالی آن را تداوم و تثبیت کرده‌اید.

عضو شورای عالی قضایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر ضرورت افزایش همکاری های فی مابین گفت: بدون تردید حمایت از خانواده زندانیان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، حرکت جهادی را یک اصل بنیادین و نیاز فعلی کشور دانست و تاکید کرد: تلاش می کنیم تا دردوره جدید خدمت ، حل مشکلات زندانیان و خانواده های آنان با شتاب بیشتری پیگیری شود.

سید مرتضی بختیاری نیز ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی وتربیتی کشور ابراز امیدواری کرد با گسترش همکاری های مشترک ، مشکلات معیشتی زندانیان نیازمند و خانواده های آنان کاهش یابد.

سید مرتضی بختیاری محمد مهدی حاج محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر